Ballina

Mirë se vini në webfaqen e Zyrës së Kryeministrit të Republikës së Kosovës

Kryeministri Isa Mustafa mori pjesë në përmbylljen e Javës së Minatorëve

28.02.2015 - Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, mori pjesë në përmbylljen e Javës së Minatorëve, e zhvilluar në Mitrovicë me rastin e shënimit të 26 vjetorit të Grevës së Madhe të Minatorëve të vitit ’89. më shumë

Kryeministri Isa Mustafa priti artisten e mirënjohur Leze Qena në ditëlindjen e saj të 80-të

02.03.2015 - Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti sot në takim artisten e mirënjohur të Kosovës, Leze Qena, me rastin e 80 vjetorit të lindjes së saj. më shumë

Komunikatë e Komisionit Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit Shtetëror

02.03.2015 - Komisioni Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit Shtetëror, i themeluar nga Qeveria e Republikës së...

më shumë

Fjala e kryeministrit Isa Mustafa në takim me përfaqësuesit e bizneseve

27.02.2015 - Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, mori pjesë në takimin me përfaqësuesit e bizneseve, me...

më shumë

Kryeministri Isa Mustafa priti ministrin e Jashtëm të Shqipërisë, Ditmir Bushati

27.02.2015 - Gjatë takimit, kryeministri Mustafa dhe ministri Bushati biseduan për mundësitë e rritjes së bashkëpunimit ndërmjet...

më shumë

Agjenda ditore

04 mars 2015

1.    Kryeministri Isa Mustafa merr pjesë në mbledhjen e Qeverisë së Republikës së Kosovës. 
Pas mbledhjes, ministri i Financave, Avdullah Hoti, do të mbajë konferencë për media.
        
VENDI:  Ndërtesa e Qeverisë, salla P – 31 
KOHA:   09:00

2.    Kryeministri Isa Mustafa merr pjesë në diskutimin e radhës në kuadër të Forumit FOL Hapur të organizuar  nga Lëvizja FOL.

VENDI:  Zyrat e Lëvizjes FOL, Rruga “Andrea Gropa”, nr. 35, Prishtinë
KOHA:   10:00 
 

Shkruaj Kryeministrit