Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

gusht 2012
H Ma E P Sh D
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ngushëllon familjen Xhaferi me rastin e vdekjes së politikanit, publicistit dhe intelektualit të shquar shqiptar, Arben Xhaferi

15.08.2012

Me pikëllim të thellë morëm lajmin për vdekjen e e parakohshme të veprimtarit, politikanit, publicistit dhe intelektualit të shquar, Arben Xhaferi. Vdekja e hershme e Arben Xhaferit është humbje e jashtëzakonshme për Ju, familje Xhaferi, për botën shqiptare, për miqtë dhe të gjithë ata që e kanë njohur dhe kanë vepruar me të.më shumë

previous

1-1 Nga 1

next

KOSOVO IN UNESCO